Трускавець запрошує на відкриття нового пізнавального парку з анімованими динозаврами

Релокована фірма з Бердянська у найближчу суботу, 11 червня, запрошує до Трускавця на відкриття розважально-пізнавального парку з анімованими динозаврами.

Зграя древніх звірів оселилася неподалік дельфінарію на розі вулиць Бориславська-Сагайдачного. Подібні тематичні парки компанія з дев’ятирічним досвідом раніше створювала в Одесі, Маріуполі, Запоріжжі, Києві, Житомирі, Чернігові, Бердянську, Миколаєві та Чернівцях.

У Трускавці відвідувачі зможуть спробувати себе в ролі палеонтолога, відкопавши динозавра; осідлати доісторичного велетня та покататися на ньому верхи; сфотографуватись з фантастичними істотами, що рухаються. Серед атракцій парку – безкоштовні веломашинки, батути, гойдалки та інше.

«Нова туристична локація урізноманітнить дозвілля в курортному місті та стане своєрідною підтримкою у часі війни. На дитячих обличчях мають бути задоволені посмішки, а не сльози та переляк.  Нагадаю, що з динозаврами на Львівщині можна також зустрітись у парку розваг «УРУРУ»,  – зазначила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Ціна вхідного квитка 150 грн для дорослих, 100 – для дітей. Для організованих шкільних та екскурсійних груп діють знижки -15%, однак попередньо варто зареєструватися за номером 095 867 05 25.

Безкоштовний вхід у «Динопарк» передбачений для дітей до 3-х років, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, учасників АТО та бойових дій. Важливо зауважити, що пільги діють лише за наявності документів.

Переглядів: 0