Трускавець започаткував власну театралізовану екскурсію

У місті Трускавець, відомому лікувальними джерелами, впровадили екскурсію з елементами вистави під назвою «Легенди давнього курорту». Вона поєднує тематику містики й кохання.

Участь у виставі-екскурсії беруть троє акторів, радіоведучих – Андрій Юркевич, Ігор Іванович та Марія Настьошин. Триває мандрівка з виставою приблизно півтори години.

Екскурсії відбуваються щоп’ятниці о 20:00, а цього тижня показ вперше відбудеться ще й у неділю 18:00. Початок екскурсії біля інформаційно-курортного центру Трускавця на вулиці Бориславській, 1.

Заступник керівника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський зауважує, що такого роду екскурсія вже є у Дрогобичі й користується у гостей великим успіхом. Минулого року вона потрапила до рейтингу найцікавіших в Україні.

«Відомий бальнеологічний курорт Трускавець багато працює над тим, аби крім оздоровлення чи реабілітації гостям було цікаво проводити вільний час у місті. За конкурсом секторальної підтримки ЄС відреставрують одну з окрас центру громади – віллу Гопляна, де є художній музей Михайла Біласа. А тепер впроваджують і театралізовану екскурсію. Знаково, що до цього залучили тих же акторів, які беруть участь в екскурсії-виставі у Дрогобичі», - зауважує Тарас Лозинський.

Учасниця ініціативи з впровадження театралізованої екскурсії, заступниця керівника Трускавецького інформаційно-курортного центру Галина Клепач розповідає, що прогулянка для гостей міста охоплює історичні місцини Трускавця.

«Це вілли Клюберг і Гопляна, костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, плакучий бук, музичну альтанку, бювет, а також джерело «Едвард», – перераховує представниця інформаційно-курортного центру Трускавця.

Для замовлення прогулянки з виставою обов’язкова попередня реєстрація за номером телефону 096-447-16-50. Екскурсії проводять для туристичних груп від 20 осіб, вартість з одного учасника – 100 грн.

Відеоанонс екскурсії: