Трускавчани та гості міста пробігли в пам’ять про загиблих воїнів

У неділю, 26 вересня, у Трускавці відбувся другий для Львівщини епізод Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Минулого місяця такий же захід відбувся у Львові у Стрийському парку.
Недільний ранковий забіг зібрав у центрі Трускавця понад 80 мешканців та гостей міста. Серед тих, хто стартував у пам'ять про загиблих українських воїнів, представники Полтави, Рівного, Кривого Рогу, Млинова, Дрогобича, Одеси, Києва та Харкова. У пам'ять про загиблих героїв пробіг і учасник російсько-української війни з Трускавця Володимир Ахунов.

Діти мали можливість здолати дистанції у 100 та 300 метрів, а дорослі – 1 кілометр та 5 кілометрів. На останній дистанції стартували також трускавчани, що займаються скандинавською ходьбою. Пам‘ятні медалі чекали на усіх фінішерів.

Спортивне свято для трускавчан організовували Львівський обласний центр «Спорт для всіх», Федерація скандинавської ходьби у Львівській області, Трускавецька міська рада та міський інформаційний центр.