Торік на території Самбірського району реалізували 125 проектів на суму понад 73 млн грн

Про залучення капітальних інвестицій у розвиток Самбірського району та проведення найбільшої кількості робіт на об’єктах соціально-культурного призначення розповів сьогодні, 7 лютого, під час публічного звіту перед громадою голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей.

"Минулого року на території району реалізували 125 проектів на суму 73,3 мільйони гривень. Зокрема, за кошти державного фонду регіонального розвитку реалізували 8 проектів на загальну суму 14,4 мільйони гривень. Йдеться про реконструкцію дитячих садочків у селах Хлопчиці, Підгайчики,  лікарні "Хоспіс" і закупівлю обладнання для неї та ремонт Корналовицької школи для влаштування навчально-виховного комплексу, - розповів Микола Фрей. - Також за ці кошти замінили вікна та склоблоки у Рудківській школі, здійснили ремонт даху Блажівського НВК, реконструкцію народного дому у с. Вільшаник та розпочали будівництво спортзалу школи в с. Воютичі".

За словами голови РДА, на території району реалізували ще 6 проектів на суму 3,5 млн грн завдяки субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території. Зокрема, здійснили реконструкцію Рудківської та Дублянської лікарень, Баранівецького НВК, капітальний ремонт дитячого садка в с. Кульчиці, відновлювальні роботи мостів в селах Сусолів і Сприня.

"Найбільшою за обсягом була субвенція з державного бюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у сумі 23,8 мільйонів гривень, завдяки якій вдалося реалізувати 45 проектів", - зазначив очільник Самбірського району.

Окрім того, район взяв участь в обласному конкурсі мікропроектів. Відтак реалізовано 42 проекти на суму 7,9 млн грн.

Також Самбіщина отримала 2,1 млн грн на 5 проектів з бюджету розвитку обласного бюджету. Ще 9,1 млн грн виділили з місцевих бюджетів на інші проекти.