Торік на підтримку захисників, захисниць та їх сімей з обласного бюджету скерували понад 35 млн грн

Майже половину коштів скерували на встановлення пам’ятних знаків на могилах полеглих учасників АТО (ООС) та Героїв Небесної Сотні.

Уже котрий рік поспіль в умовах воєнних дій через російську агресію перед нашою державою та місцевими органами влади є завдання щодо забезпечення соціального захисту та всебічної підтримки Захисників і Захисниць, а також їхніх родин.

З цією метою додатково до державного фінансового ресурсу та коштів різних регіональних програм з обласного бюджету фінансується багаторічна Програма, яка передбачає реалізацію низки заходів для вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, підтримку належного морально-психологічного стану та багато іншого.

Торік на реалізацію Програми виділили понад 35 млн гривень.

Зокрема:

  • на щомісячні соціальні виплати 241 дитині загиблих бійців і Героїв Небесної Сотні скерували 10,9 млн грн;
  • на одноразову допомогу на/за встановлення 327 пам’ятних знаків на могилах полеглих учасників АТО (ООС) та Героїв Небесної Сотні – 16,4 млн грн;
  • на реабілітацію або санаторно-курортне лікування 258 осіб з інвалідністю внаслідок війни – 2,8 млн грн;
  • на інші допомоги та компенсації – 5,3 млн гривень.

У 2023 році в обласному бюджеті на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та родин Героїв Небесної Сотні передбачено 64,5 млн гривень.

Переглядів: 0