«Топ-10 бібліотек»: у Підкамінській селищній бібліотеці закупили нові меблі та техніку

Ще в кінці травня цього року на засіданні конкурсної комісії визначили переможців конкурсу «Топ-10 бібліотек», який цьогоріч започаткував департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Мета конкурсу – виокремлення і нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток.

Нещодавно матеріально-технічну базу оновила Підкамінська селищна бібліотека. На конкурсні 60 тис грн у відділ обслуговування  дітей у бібліотеці закупили сучасні меблі (столи, тумби, шафи, полиці), а також проектор, екран та принтер.

Нагадаємо, першою використала отриманий фінансовий ресурс у розмірі 60 тис грн бібліотека с. Підгірці Заболотцівської ТГ. За отримані кошти бібліотека закупила 10 крісел, 6 комп’ютерних столів, 1 стіл видачі, 1 круглий стіл, 1 тумбу, ксерокс, ламінатор, проектор та екран.

Усі переможці конкурсу «Топ-10 бібліотек» - за посиланням.