Тероборонівці Львівщини організували футбольний турнір для дітей з прифронтових територій

Попри виконання бойових завдань та постійні вишколи, військовослужбовці 103-ї бригади ТРО ЗСУ знаходять час допомагати мешканцям прифронтових територій. Військовослужбовці організували футбольний турнір для тамтешніх дітей.

В селах та містечках Донецької та Луганської областей поблизу місць ведення бойових дій, попри загрози обстрілів залишається багато дітей. І для багатьох із них такі доступні і звичні для кожної дитини розваги, як футбол, залишаються мрією. Тому бійці 103-ї бригади ТРО вирішили допомогти місцевим дітям з тренуваннями та футбольною формою.

З’ясувалось, що любителів футболу в селі достатньо навіть для того, аби організувати справжній турнір! Відтак, для змагань з футболу зголосились чотири команди з місцевих дітей та наших воїнів.

Завдяки допомозі Львівської Асоціації Футболу та президента Асоціації футзалу України діти отримали 15 комплектів форми та 5 футбольних м'ячів. Таким чином, турнір став ще більш схожим на справжні дорослі футбольні баталії. Навіть із призами (щоправда, не лише до переможців) - у вигляді морозива та цукерок.

Змагання відвідав командир 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Валерій Курко, який подякував військовослужбовцям за організацію турніру. Він наголосив, що такі заходи - це ще один спосіб, завдяки якому діти на прифронтових територіях можуть відчути на собі увагу української держави.

"Вчора нам вдалось сотворити в маленькому селі на сході України справжнє свято життя, свято спорту, свято футболу. Ми щиро віримо, що цей день наближає нас до перемоги, і Україна, через спорт стала ближчою цим дітям. Дякую особовому складу автомобільної роти та роти матеріально-технічного забезпечення та командиру бригади за допомогу в організації турніру", - каже одна з співорганізаторів змагань, санінструктор 103 бригади Тетяна Шевченко.

Переглядів: 0