Термін подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна знову продовжили

Розпочали третій етап конкурсу для аграріїв, які не встигли подати свої заявки до 23 жовтня – тепер вони можуть податись до 30 жовтня через ДАР.

За даними Мінагрополітики, загалом під час перших двох етапів надійшло 1722 заявки від малих та середніх агровиробників на отримання 33 588 рукавів для тимчасового зберігання збіжжя.

Рукави для зберігання зерна зможуть отримати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які мають у власності чи оренді від 100 до 10 000 га оброблюваних сільськогосподарських угідь. Отримані рукави учасники програми мають вивезти самостійно зі складів у своїй області та використовувати виключно для зберігання власно вирощеної продукції.

«Звертаю увагу, що заявки подаються лише через систему ДАР. Для цього необхідно зареєструватись в реєстрі і обрати серед усіх доступних програм підтримки програму під назвою «отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Якщо з'являться додаткові запитання, можна зателефонувати на гарячу лінію:

– з питань участі у програмі підтримки: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО);  UA-Feedback@fao.org

– з технічних питань щодо реєстрації через систему ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua

Читати також: Користувачів ДАР закликають відслідковувати статус заявки на участь в програмі за двома напрямами бюджетної субсидії.

Переглядів: 0