Тарас Грень зустрівся із делегацією благодійного Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц»

Перспективи двостороннього гуманітарного співробітництва обговорювали під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня із делегацією благодійного Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц» Чеської Республіки на чолі з його директором Вацлавом Кепртом.

Тарас Грень подякував гостям за плідну співпрацю із Львівською областю, яка триває вже упродовж 16 років, за допомогу українським гуманітарним, релігійним і соціальним установам та організаціям.

«Результатом нашого порозуміння є багаторічна співпраця. Дякуємо за все, що ви робите на теренах Львівщини і будемо вдячні, якщо ми з вами спільно напрацюємо й інші напрями, які безумовно потребують нашої уваги. У цей складний для нашої країни час, ми розуміємо, що зобов’язані займатись соціально незахищеними групами населення і робити їхнє життя простішим, наскільки це можливо», - зазначив заступник голови Львівської ОДА.

Обговорили також можливості підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та обміну досвідом.

«Ми готові до поглиблення нашої співпраці і радо приймемо ваші пропозиції. У сьогоднішніх реаліях ми розуміємо важливість питання реабілітації воїнів – проблема глибока і потребує залучення великої кількості спеціалістів. Ми можемо надавати різні послуги від матеріальної й медичної до мотиваційної», - наголосив  Вацлав Кепрт.

«Хороші стабільні результати дає лише системний підхід до вирішення питання. Чи це дітки, чи люди похилого віку, чи наші воїни – кожен потребує індивідуального підходу, для того, аби відчувати себе повноцінним членом суспільства, необмеженим у тих чи інших правах. Недостатньо формувати опіку – вона повинна бути об’ємною, всебічною і давати результат – соціально активну особистість», - додав Тарас Грень.

Так, сторони домовились напрацювати пріоритетні напрями для подальшої роботи.

Окрім того, під час зустрічі Тарас Грень відзначив Подякою голови обласної державної адміністрації гуманітарну діяльність Вацлава Кепрта та Руслана Марківа – директора родинного дому «Жива перлина» у с. Бортники.

Переглядів: 12