«Сила розумних рішень в захисті рослин»: для аграріїв організували навчальний семінар

Сьогодні, 13 лютого, відбувся навчальний семінар «Сила розумних рішень в захисті рослин» за підтримки компанії «Альфа Смарт Агро».

У заході взяли участь спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти агрономічної галузі районних управлінь агропромислового розвитку, представники наукових установ області.

Ділова програма події відкрила повну картину абсолютно всіх новітніх сфер аграрного сектору, можливості впровадження нового виробництва, нових потужностей з мінімальними витратами та максимальною віддачею.

Зерно кукурудзи, соняшника, сої, ріпака користується  стабільним попитом на внутрішньому та зовнішньому ринках. Спеціалісти агрономічної галузі приділяють все більше уваги інноваціям у технологіях вирощування, правильному підбору сортів і гібридів та засобах захисту рослин, які відзначаються підвищеною ефективністю, розширеним спектром дії, зручністю у застосуванні, а також сприяють повному розкриттю потенціалу врожайності культур.

За останні роки вподобання сільгоспвиробників Львівщини щодо посіву дещо змінилися. Значна увага приділяється розширенню площ посіву кукурудзи, соняшника, сої.

За підсумками роботи сільськогосподарських підприємств області, згідно з формою 29-СГ, урожайність зернових культур зросла на 5,7 % до минулого року, а урожайність кукурудзи на зерно становила 107,2 ц/га, що на  33,9 % більше до минулого року.

У доповідях на семінарі було  висвітлено технологічні аспекти у технологіях застосування комплексного захисту рослин від шкідників і хвороб, вирощування нових гібридів кукурудзи та соняшника,  наведено ряд перспективних продуктів селекції, адаптованих до кліматичних умов регіону та їх впровадження у виробництво.

Після виступів доповідачів, учасники семінару обмінялись думками, поділились досвідом та побажали один одному плідного, успішного сезону.

Переглядів: 80