Свято весни, краси і жінки

8 Березня – це свято! Свято весни, краси і, головне, жінки. Скільки позитивних емоцій, приємних подарунків і квітів! Це привід радіти, веселитись, насолодитись. Чоловікам – велика нагода проявити вдячність, любов і повагу до представниць слабкої статі. Дівчатам ж, у свою чергу, – відчути власну вагомість, потрібність і цінність. Можливо, це повинно бути присутнє у повсякденному житті, але 8 Березня – це одне із тих свят, які розфарбовують одноманітні будні у яскраві кольори.

Тому голова Яворівської РДА Орест Хлян, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх разом з чоловічим колективом привітали усіх жінок адміністрації та районної ради. «Ви – мудрі, сильні й яскраві, ви – найкращі Жінки» звучало для представниць прекрасної частини людства.
Ну погодьтесь, незалежно від того, хто й як придумав 8 березня, воно врешті стало ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ, саме – доброю, світлою, ніжною й романтичною датою! Днем, коли чоловіки щиро вітають своїх мам, дружин, дочок, внучок, подруг й т.д. Ми маємо дуже гарні наслідки й хіба так принципово, хто й як був причиною цього свята?