Свірзький замок відкриває туристичний сезон

Екскурсії у мистецькому центрі «Замок Свірж» поки відбуваються у тестовому режимі, офіційне відкриття туристичного сезону заплановане на 15 травня.

«Радо запрошуємо у гості. З 30 квітня розпочали проводити групові екскурсії вихідного дня, де можна краще дізнатися про історію, таємниці та легенди замку, а ще зустріти нашого Грифона. Ми також дбаємо про безпеку наших відвідувачів, на території замку є укриття», – розповідає Надія Согор, директорка ПГО «Архітектурний клуб ЛОО НСАУ».

Як відомо, унікальна фортифікаційна пам’ятка ХV-XVI ст. сьогодні перебуває у користуванні Національної спілки архітекторів України. Будівля добре збережена, а внутрішній простір часто використовується для проведення різноманітних заходів та зйомок кінофільмів.

Екскурсії відбуватимуться щовихідних з 10:00 до 17:00 за попередньою реєстрацією. Деталі за посиланням: https://zuap.org/swirzcastle

Вартість  – 100 грн з особи, для студентів і пенсіонерів – 50, діти до 12 років в супроводі батьків – безкоштовно. Безоплатний вхід передбачений також для захисників України, членів спілки архітекторів, осіб з інвалідністю та мешканців с. Свірж, за наявності посвідчення.

Переглядів: 4