Superhumans Center та ПриватБанк продовжують збір коштів на протезування людей: як долучитись

Триває проєкт «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!». Мета – 50 млн гривень на протезування військових та цивільних людей, щоб повернути їх до активного життя.

Денис Кривенко – герой спільного проєкту Superhumans Center та ПриватБанку. З березня 2022 року боєць служив на Донецькому та Луганському напрямках. У боях у Бахмуті отримав тяжкі поранення. Денис вже отримав протези та успішно проходить реабілітацію.

«Жодного прояву слабкості, наполеглево та впевнено він йде до свого нового superжиття. І на цьому шляху, як каже Денис, йому дуже допомає підтримка рідних, які вірили, що він встане і буде ходити. Сьогодні захисник не тільки пацієнт Supehumans Center, а й член нашої команди. Він виявив бажання допомагати іншим superлюдям проходити їх шлях та зараз готується стати психологом першого контакту в нашому центрі. Хочемо, щоб таких superісторій було якомога більше! Superлюди гідні повернути собі всі можливості та жити на повну!», - зазначили у Superhumans.Кожен донат наближує команду центру до мети - зібрати 50 000 000 гривень на протезування військових та цивільних людей, щоб повернути їх до активного життя.Декілька способів долучитися до проєкту «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!»:

  1. задонатити з будь-якої картки за посиланням: https://next.privat24.ua/.../%7B%22token%22%20:%20...
  2. в меню «Добро» в Приват24 «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!»
  3. через сайт благодійного фонду ПриватБанку dobro.privatbank.ua
  4. в меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах
Переглядів: 2