Superhumans Center розпочав формування черги пацієнтів

Центр реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії у Львові готовий ще до відкриття розпочати працювати із майбутніми пацієнтами.

Перший корпус Superhumans повноцінно запрацює навесні цього року – наразі клініка реновується. Тим не менше, проект вже готовий розпочати роботу із майбутніми пацієнтами. Щоб передати спеціалістам Superhumans свої документи та розпочати підготовку до ймовірного лікування у центрі, достатньо заповнити просту анкету на сайті.

Зауважимо, що детальніше про проєкт та хід ремонтних робіт нещодавно розповідав начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Відкриття Superhumans Center заплановане на весну. Але Центр реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії готовий почати працювати із майбутніми пацієнтами швидше, адже до кожного застосовуватимуть персональний підхід. Наші захисники та захисниці, а також мирні жителі, які постраждали через війну і потребують протезування, реконструктивної хірургії чи реабілітації, уже можуть ставати у чергу для отримання допомоги у Superhumans Center!», – наголосив він.

Андрій Віленський, медичний директор Superhumans, пояснює, що робота із травмами війни – індивідуальна.

«Просто створити уніфікований протокол для, до прикладу, будь кого, хто потребує протезування кінцівок – можна, але це не наша філософія. Ми йдемо за пацієнтом, адже знаємо, що кожна травма має особливості і потребує персонального підходу.

Бувають випадки, коли без попередньої роботи із психологами протезування немає сенсу. Чи коли людина вже із протезом, але без певного хірургічного втручання психологічне відновлення застопорилося. Травми війни вимагають комплексного підходу, зазвичай це довгий процес, куди долучено різнопрофільних лікарів, пацієнта та його близьких. Отже, чим раніше ми почнемо розбирати кожен індивідуальний випадок – тим більше допомоги ми надамо», – коментує Андрій Віленський.

Тож, щоб доєднатись до черги потенційних пацієнтів Superhumans потрібно просто заповнити анкету за посиланням. Команда центру зв’яжеться із автором анкети та розпочне необхідний діалог.

Нагадаємо, Superhumans Center – це сучасна клініка з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни у Львові. Усе для пацієнта в клініці буде повністю безкоштовним. В наглядову раду клініки увійшли Перша Леді України Олена Зеленська та Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Переглядів: 9