Суб’єкти тваринництва Львівщини отримають дотацію за прирощене поголів’я корів

Мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва галузі скотарства мають можливість отримати у поточному році фінансову підтримку з обласного бюджету у вигляді дотації за приріст поголів’я корів.

Цей напрям передбачений Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Дотацію за приріст корів надаватимуть суб’єктам підприємництва на безповоротній основі в розмірі  до 30 000 гривень за одну голову  за прирощене або новостворене поголів’я корів  у період з 1 квітня минулого року до 1 квітня поточного року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства.

Дотацію за приріст поголів’я корів нараховуватимуть на різницю поголів’я корів станом на 1 квітня поточного року до поголів’я корів станом на 1 квітня попереднього року, підтверджених витягом з Єдиного державного реєстру тварин за умови, що загальну кількість поголів'я основного стада не будуть зменшувати упродовж року (до 1 квітня наступного року). Документи на  отримання дотації прийматимуть  з 1 квітня до 1 травня поточного року.

«Цей напрям фінансової підтримки цьогоріч є новим, і сподіваємось буде результативним. З обласного бюджету на дотацію за приріст корів виділили 9 млн. грн., а це як мінімум на 300 прирощених корів. Для мікро і малих суб’єктів підприємництва - це додаткові надходження у розвиток виробництва і стимул до збільшення поголів’я корів», - розповіла  директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Важливо: у разі зменшення поголів’я корів станом на 1 квітня наступного року, одержані бюджетні кошти суб’єкти підприємництва повертають до обласного бюджету в повному обсязі в установленому законодавством порядку.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18137

Для більш детальної інформації можна звертатись за тел. (032) 255-50-62, 066 718 09 18.

Переглядів: 1