Створення пунктів обігріву, підготовка котелень: як Яворівщина готується до опалювального сезону

У Яворівському районі триває підготовка підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 років.

Станом на сьогодні Яворівщина готова до осінньо-зимового періоду підприємств і бюджетних установ майже на 100 %. Про це повідомив начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський.

Зокрема, передбачено підготовку 113 котелень зі 114, що складає 99,1 %. При потребі 1586,5 тонн вугілля заготовлено 1258,65 тонни, що становить 79,3 %. Бюджетні установи оголосили допорогові закупівлі в системі Prozorro для 100% забезпечення котелень кам’яним вугіллям.

Підготовка житлового фонду. В переліку заходів підготовки до зимового періоду обслуговуючих підприємств та ОСББ передбачено підготовку 522 будинків.

В процесі підготовки провели:

  • ремонти внутрішньо будинкових систем постачання теплової енергії та гарячої води;
  • промивання внутрішньо будинкових систем постачання теплової енергії;
  • ремонти (промивання) зовнішніх систем постачання теплової енергії та гарячої води;
  • ремонти систем холодного водопостачання;
  • ремонти внутрішньо будинкових систем електропостачання.

«За потреби будуть створені місця обігріву на території району, про що обов’язково повідомлятимемо мешканців Яворівського району. Опалювальний сезон 2022-2023 буде складним, адже від ворога можна чекати будь-чого. Мужні українські воїни демонструють героїчну боротьбу проти російської навали, кожен на своєму місці робить все можливе, щоб пришвидшити перемогу. І сьогодні я переконаний, ми справимось і здобудемо перемогу на всіх фронтах. З вірою в Бога та ЗСУ рухаємось далі,» - повідомляє голова Яворівської РВА Ярослав Коминський.

Підготовка водопровідно-каналізаційної мережі: по району підготовили 236,2 км водопровідних мереж та 100,63 км каналізаційних мереж. Провели підготовку водопровідних насосних станцій, каналізаційних насосних станцій, водопровідних очисних споруд, каналізаційних очисних споруд та свердловин.

Переглядів: 0