Студентам-психологам зараховуватимуть волонтерську допомогу як практику

Відповідну угоду підписали вчора, 13 грудня, представники департаменту освіти і науки Львівської ОВА, платформи «Медико - психосоціальна послуга Львівщини для внутрішньо переміщених осіб» та факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Департамент освіти та Платформа залучатимуть викладачів, студентів (магістрів) факультету педагогічної освіти до надання волонтерської допомоги, послуг та надання іншої підтримки суміжної з їх фахом, зокрема до надання психологічної допомоги особам з числа ВПО, людям з ООП та інвалідністю.

«Наша основна мета – підтримати людей, які прибувають у Львів зі всієї України, забезпечити їх харчуванням, а також надати їм медико-психологічну допомогу. Для цього ми об’єднали в гарну команду спеціалістів, також активну волонтерську допомогу надають студенти ВНЗ Львівщини», – зазначила радниця начальника ЛОВА, співкоординаторка платформи «Медико - психосоціальна послуга Львівщини для внутрішньо переміщених осіб» Галина Бордун.

Нагадаємо, у межах платформи на Головному залізничному вокзалі Львова волонтери цілодобово надають допомогу ВПО, які прибувають на Львівщину – зокрема, первинну медичну та психологічну допомогу, скеровують до відповідних консультаційно-координаційних центрів.

Якщо ти хочеш бути корисним та навчитися професійного волонтерства, реєструйся за посиланням, щоб стати волонтером МПСП на Львівщині https://forms.gle/iHgnLmLyncYk5T1b6, контактний телефон - 0680034014.

Перелік консультативно-координаційних центрів у кожному районі та контактні номери телефонів за посиланням: https://loda.gov.ua/news/39000

Переглядів: 0