Стрийські пластуни організували благодійну акцію на потреби Збройних Сил України

Благодійну акцію у центрі Стрия влаштували місцеві пластуни за сприяння благодійного Фонду громад «Рідня», завдяки  якій вдалося зібрати понад 29 тисяч гривень. Здебільшого, це заслуга дітей.

«Сьогодні ви творите велику справу, яка колись буде великою історією», - звернувся до учасників акції капелан Пластової Станиці «Стрий» о. Зорян Береза.

Діти разом зі своїми батьками влаштували благодійний ярмарок, на якому продавали власну випічку, сувеніри, малювали аквагрим, влаштовували різні розваги та квести.

Присутніх тішили своїми виступами діти – артисти з місцевих співочих і танцювальних колективів.

Продовженням марафону був конкурс «Караоке на Майдані», у якому брали участь дівчата з Херсону та Донецька. Учасниці назбирали понад 1,5 тисячі гривень.

Крім того, до благодійності долучилися і стрийські підприємці. Разом вдалося зібрати хорошу суму, яку передадуть для потреб ЗСУ.

Разом до перемоги!