Стрийська громада отримала субвенцію на купівлю житла дітям, позбавлених батьківського піклування

Продовжується фінансування з обласного бюджету Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2021-2025 роки.

Цього тижня на реалізацію Програми спрямована субвенція Стрийській територіальній громаді в сумі 316,8 тис. грн - на купівлю житла для двох осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

За перше півріччя  2021 року в рамках  Програми надано субвенцію місцевим бюджетам в сумі  781 тис. грн, що дає змогу придбати житло для:

•  1 дитини–сироти в Новороздільській територіальній громаді
  •  3 дітей, позбавлених батьківського піклування (для 1 дитини в  Турківській громаді та 2 дітей у Стрийській громаді).

Варто зазначити, що  в 2021 році в обласному бюджеті на реалізацію цієї Програми передбачено 8 млн гривень.

Окрім цього, Львівщині в 2021 році передбачена субвенція з державного бюджету  на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 17,8 млн грн. Перерахування субвенції місцевим бюджетам буде проводитися відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 26 травня 2021 № 615. Станом на 1 липня 2021 року до обласного бюджету надійшло субвенції в обсязі 3,5 млн гривень.