Стрийщина співпрацюватиме з Міжнародним медичним корпусом для допомоги ВПО, які проживають в районі

Сьогодні, 27 липня, керівництво Стрийської РВА та організація International Medical Corps (Міжнародний Медичний Корпус) підписали Меморандум про співпрацю.

Основну роботу сторони зосередять на підтримці внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території району.  Йдеться як про надання грошової допомоги, так і про ремонтування комунальної та державної власності придатних для проживання переселенців.

До слова, представники Міжнародного Медичного Корпусу активно долучаються до різноманітних проєктів, спрямованих не лише на підтримку ВПО. Завдяки їхній співпраці лікарі станції ЕМД «Стрий» отримали найсучасніші тактичні сумки для надання екстреної медичної допомоги.

Разом з тим, триває навчання для персоналу Станції ЕМД "Стрий" за участі інструкторів IMC (Міжнародний Медичний Корпус) щодо емоційної стійкості в екстремальних ситуаціях.

Зазначимо, що Міжнародний Медичний Корпус є глобальною службою швидкого реагування, яка надає невідкладну медичну допомогу та пов’язані з нею послуги тим, хто постраждав від конфліктів, катастроф і захворювань, незалежно від того, де вони перебувають, незалежно від умов перебування. Його заснували в 1984 році лікарі та медсестри — волонтери. Нині він налічує близько 7500 співробітників по всьому світу.

Переглядів: 0