Стриянка Лариса Борщ пройшла відбір у об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють»

Бригаду створюють в межах ініціативи «Гвардія наступу».

Стриянка Лариса Борщ – одна з жінок, яка пройшла відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». У мирному житті Лариса працювала менеджером з персоналу.

«Я з дитинства мріяла бути військовою. Але так складалися обставини, що не вдавалося втілити цю мрію в життя. Та коли почалося повномасшабне вторгнення, я вирішила, що маю бути максимальною корисною державі в ці важкі часи», – розповіла вона.

Так Лариса опинилася у добровольчому формуванні у Стрию. Разом з поліцейськими патрулювала вулиці, пройшла відповідну підготовку, навчилася поводженню із зброєю, а також пройшла курси тактичної невідкладної медичної допомоги.

«Якось  інструктор розповів, що в поліції Львівщині розпочався набір у бригаду «Лють», призначення якої – відсіч та стримування ворога. І я відразу зрозуміла – це мій шанс, на який я чекала все життя! Моя основна мотивація – як у всіх українців сьогодні: зробити так, щоб ця нечисть не ходила по нашій землі. Я дуже люблю свою родину, свій дім, свій сад. І я буду це захищати!», – наголосила жінка.

Лариса подала необхідні документи, успішно пройшла відбір, а зараз готується до навчань, по завершенні  яких разом з іншими бійцями приступить до виконання поставлених завдань. Сім’я Лариси – 26-річна донька та чоловік, який сам є військовим медиком – підтримала її рішення.

Додамо, об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» – це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій, які функціонуватимуть в межах ініціативи «Гвардія наступу». Формування бригади триватиме до 1 квітня.

Охочі приєднатися можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу». У Львівській області подати заявку на вступ до бригади можна у 8 ЦНАПах за такими адресами:

  1. м. Кам’янка-Бузька, Львівський район, вул. Незалежності, 20 А;
  2. м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
  3. м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
  4. м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А;
  5. м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
  6. м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
  7. м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
  8. м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10.

Детальніше про ініціативу за посиланням.

Переглядів: 9