#СТОП БУЛІНГ: у Давидівській громаді відбувся обласний форум з протидії булінгу

Вчора у с. Пасіки-Зубрицькі Давидівської територіальної громади відбувся Другий обласний форум «#СТОП БУЛІНГ». «Привернути увагу до проблеми булінгу, кібербулінгу та запобігти їм, а також поділитись власними напрацюваннями у боротьбі із цими негативним суспільним явищем – головна мета форуму», - зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Другий обласний форум #Cтоп_булінг проводиться для того, щоб винести проблему булінгу на якісно новий рівень обговорення, а саме, такий захід дав можливість залучити до обговорення всі сторони, які можуть сприяти у вирішенні цієї проблеми, сприяти обміну досвідом навчально-виховної роботи з дітьми та підлітками, а також попередити випадки цькування серед дітей у школах, популяризація дружби, підтримки і взаємодопомоги у колективі.

Під час форуму на панельних дискусіях обговорили теми «Протистояння булінгу або кроки відповідального дорослого», «Способи підсилити стійкість дитини: поради для дорослих», «Емоційний інтелект – як основа психічного здоров’я».

«У Давидівській громаді ведеться активна робота з протидії булінгу. У 2019 році тут пройшов Перший обласний форум #Cтоп_булінг. До роботи форуму залучено спеціалістів із різних сфер – це і практикуючі психологи, юристи, працівники соціальної сфери, правоохоронних органів, науковці та громадські активісти.

Кадри дитячого насильства з'являються в інтернеті чи не щодня. З проблемою жорстокості стикаються вісім з десяти українських школярів. Кожен другий, кого ображають, про це мовчить, а кожен п'ятий учень - вважає за норму», - зазначив Володимир Лис.

Організаторами форуму стали Давидівська сільська рада, КЗ «Центр надання соціальних послуг Давидівської сільської ради», Обласна Асоціація Місцевих Рад «Ради Львівщини».