Стартував проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій

На Львівщині внутрішньо переміщеним особам, учасникам бойових дій та особам, які належать до уразливих категорій допомагатимуть знайти роботу. Відповідний проект підтримки працевлаштування та самозайнятості стартував цими днями. Про це повідомляють в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення віком 18 – 60 років та проживають у Львівській області.

Проект підтримки організовує громадська організація "Центр "Жіночі перспективи" за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Записатися для участі у програмі можна в офісі ГО "Центр "Жіночі перспективи", додаткова інформація за тел: 295 50 60 та 067 674 07 70.

Детальніше про програму навчання читайте тут.