Стартує щорічний V Всеукраїнський молодіжний конкурс фото-та відеоробіт «Безпечна країна»

Стартує щорічний V Всеукраїнський молодіжний конкурс фото-та відеоробіт «Безпечна країна»

Метою щорічного V Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» є привернення уваги дітей та молоді, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціально відповідальної молоді.

У цьому році конкурс охоплює такі теми:

1) Молодь за безпеку дорожнього руху;

2) Безбар’єрне освітнє середовище;

3) Безпека життєдіяльності: Знаємо та діємо (практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим).

4) Моя безпечна країна: майбутнє (вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього).

Щороку до конкурсу долучаються сотні освітніх закладів по усій Україні, його переможці нагороджуються цінними призами, а їхні роботи стають базою для формування соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

Цьогоріч конкурс триватиме протягом травня-жовтня 2022 року, прийом робіт від учасників здійснюється з 25 травня до 21 жовтня 2022 р.

З деталями проведення конкурсу, умовами та вимогами до конкурсних робіт можна ознайомитися за посиланням: www.dopomogadtp.com

Додаткова інформація за тел.: 068-466-43-82, 067-98-432-91.

Переглядів: 16