Стартує обласний конкурс журналістики «Четверта влада» для редакцій ФМ радіостанцій

Заявки від учасників прийматимуть упродовж 20 днів.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки оголошує обласний конкурс журналістики для редакцій ФМ радіостанцій «Четверта влада» у 2023 році.

Конкурс має на меті підтримку свободи слова, посилення уваги журналістів до глибокого і об’єктивного висвітлення питань війни, економіки, політики, соціальних проблем; сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, національно-патріотичного виховання молоді.

Конкурс стартує сьогодні - 27 березня.  Прийматимуть заявки на участь упродовж 20 календарних днів з моменту оголошення конкурсу. До участі допускають редакції місцевих ФМ радіостанцій.

Конкурс проводять за такими категоріями:

- краща літературно-культурологічна передача;

- краща історико-патріотична передача;

- краща передача на військову тематику, яка висвітлює дії військовослужбовців в умовах війни, підтримку бойового духу та вшанування подвигів героїв-військовослужбовців;

- краща передача, ток-шоу у прямому ефірі;

Одна і та ж редакція засобу масової інформації може подавати не більше ніж 4 заявки для участі в конкурсі.

На конкурс можна подати роботи, оприлюднені за попередні 12 місяців з дати оголошення конкурсу. У поданні зазначити, на яку категорію подається номінант. До подання обов’язково додати: екземпляри робіт, які братимуть участь у конкурсі. На кожну роботу, подану на конкурс, потрібно оформити окрему заявку.

До заявки необхідно додати:

- аудіозапис у форматі mp3, wma або відеозапис у форматі mp4, avi студійної якості. Учасник конкурсу має завантажити свій матеріал на файлообмінні «хмарні» сервіси та надати вільний доступ до нього до моменту оголошення переможця конкурсу;

- довідку з радіо із підтвердженням дати виходу матеріалу у ЗМІ. За бажанням – текстове розшифрування матеріалу у форматі doc.

Подати заявку потрібно шляхом заповнення електронної форми з прикріпленням до неї сканованих документів та посиланням на конкурсний матеріал. Електронна форма доступна за посиланням.

До участі у конкурсі допускають лише юридичних осіб зареєстрованих на теренах Львівської області.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном: 261 27 75.