Станом на сьогодні на Львівщині є 131 стаціонарний пункт обігріву для населення – Максим Козицький

Пункти обігріву запрацюють із настанням холодів. Про адреси жителів області повідомлять представники територіальних громад.

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, у листопаді донорські організації передадуть рятувальникам Львівщини 38 пневмокаркасних надувних наметів, які можна буде використати як мобільні пункти обігріву. Окрім того, фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області готові додатково розгорнути ще 25 мобільних пунктів, щоб усі, хто буде потребувати, могли зігрітися.

Також Львівська обласна державна адміністрація домовилась із донорами й організаціями про забезпечення закладів охорони здоров'я та соціальної сфери мобільними котельнями, дизельними генераторами, дровами та вугіллям.

«Зважаючи на те, що надходить холодна пора, Львівщина готується прийняти нову хвилю вимушених переселенців – із тих областей, де опалювальний сезон не можна почати через перешкоджання окупанта. За попередніми підрахунками, йдеться про 100 тисяч людей. Готуємо тимчасове житло для них, просимо наших партнерів допомогти нам забезпечити його обігрівачами, дизель-генераторами, матрацами та ковдрами.

Львівська ОВА та всі районні військові адміністрації області затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2022/23. У цьому документі передбачили алгоритм дій в разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

Підприємства теплокомуненерго також розробили план взаємодії між енергетичними підприємствами області у випадку настання кризової ситуації.

Дякуємо усім, хто разом з нами. Нас підтримує весь цивілізований світ. Нас захищає найсміливіша та найвправніша армія. У єдності пройдемо усі випробування», - повідомив Максим Козицький.

Переглядів: 0