Станом на 12 листопада на Львівщині планові чи аварійні відключення електроенергії не запровадили

По всі країні запровадили раціональне використання електроенергії. Жителів Львівщини також просять обмежити його використання у пікові години – з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Станом на зараз графіків планових чи аварійних відключень у Львівській області на 12 листопада не запровадили. Однак ситуація може змінюватися. Все залежить від балансу в енергосистемі України. Слідкуйте за повідомленнями Львівобленерго.

«Нагадую, що на Львівщині діє заборона на використання усіх видів зовнішнього освітлення на час комендантської години, окрім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури, а також є заборона на освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій – після завершення робочого часу суб’єктів господарювання, незалежно від організаційно-правової форми. Порушників виявляють Поліція Львівської області та Патрульна поліція Львівської області», - наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Жодного разу сирена не сповіщала про повітряну тривогу у нашій області.

Двома евакуаційними потягами у Львів прибули ще 115 осіб. Чотирма потягами у Перемишль зі Львівщини вирушили 544 людини. Через пункти пропуску у Львівській області виїхали 16 тисяч 734 особи. На в‘їзд оформили 16 тисяч 418 українців.

У кількох районах області місцеві жителі згуртувалися і виготовляють для українських воїнів окопні свічки. Вони необхідні нашим захисникам та захисницям в холодний період, щоб підігріти їжу, зігрітися чи використати як джерело світла. Кожен може долучитись до доброї справи та виготовляти окопні свічки чи допомогти із матеріалами. Адреси та номери контактних осіб – за посиланням: https://cutt.ly/BMfxxIn