“Спортивний майданчик”: 600 об’єктів – за 5 років

На Львівщині упродовж п’яти років планують облаштувати в містах, селищах та селах області близько 600 сучасних спортивних майданчиків. Це передбачено обласною програмою "Спортивний майданчик" на 2017 – 2021 роки, яку сьогодні, 31 січня, затвердили на сесії Львівської обласної ради.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрія Майбороди, передбачається облаштувати спортивні майданчики із тренажерним обладнанням, зі штучним та "наливним" покриттям, а також замінити штучне покриття на майданчиках, термін експлуатації яких перевищив 10 років

"Загальний обсяг фінансових ресурсів із обласного бюджету, необхідних для реалізації Програми у 2017 році, – 21 млн грн", - зауважив очільник управління.

Виконання програми передбачає співфінансування з бюджетів різних рівнів.

Щоб стати учасниками програми, місцеві органи влади повинні надати управлінню фізичної культури та спорту свої пропозиції щодо формування переліку місць облаштування спортивних майданчиків. "До 31 березня сформують перелік місць облаштування спортивних об’єктів, а спорудження майданчиків відбуватиметься упродовж серпня – жовтня", - пояснив Юрій Майборода.