«Спортивні канікули»: тренування з настільного тенісу провів чемпіон Паралімпійських ігор

Управління молоді та спорту продовжує реалізацію проєкту «Спортивні канікули», покликаного познайомити дітей з активними видами відпочинку та заохотити долучатися до секцій у спортивних школах у новому навчальному році. Сьогодні у програмі - відкрите тренування з Віктором Дідухом, паралімпійським чемпіоном, чемпіоном Європи та заслуженим тренером України.

«Не можна розраховувати, що діти любитимуть спорт і хотітимуть системно займатись, якщо це буде виключно ініціатива батьків. Такі тренування дають змогу спробувати себе у різних видах і відчути, що подобається найбільше. Напередодні нового набору до секцій це дуже на часі. Мені приємно мати змогу показати основні переваги свого виду спорту та поспілкуватись з юними тенісистами», – каже Віктор Дідух.

Учасники заходів мають змогу усвідомити просту істину, що чемпіони – такі ж звичайні люди, просто надзвичайно працьовиті та наполегливі.

«Наші «Спортивні канікули» вже перевершили очікування. Школи, клуби, колеги з інших областей пригадали про такий дієвий інструмент промоції спорту як відкриті тренування. Ми не просто спланували ряд заходів, а запустили хвилю точкових, але ефективних ініціатив, які точно дадуть позитивний результат», –  зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Партнерами заходу є не тільки підпорядковані установи, а й компанії. Активні учасники тренувань отримують призи від Mr.SCRUBBER, Multiplex та Авіації Галичини.

Найближчі тренування у межах проєкту:

  • 18 червня – Спортивні канікули: Велодень у Дрогобичі
  • 19 червня – Спортивне орієнтування у Стрийському парку
  • 25 червня – Легка атлетика

Анонси та уточнення щодо локацій та часу можна знайти сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Переглядів: 0