«Спорт для всіх» – на Львівщині з облаштують спортивні споруди

Традиційно, упродовж квітня, на території усіх областей України під егідою Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення України «Спорт для всіх» триватиме місячник з упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Відтак з 1 до 30 квітня 2017 року у Львівській області аби покращити умови для занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом, щоб активізувати процеси будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд проводитиметься обласний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

Під час цього місячника планується впорядкувати спортивні майданчики за місцем проживання, в місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, що на балансі навчальних закладів. Перевірять також і облаштування спортивних майданчиків на Львівщині.

За підсумками місячника планується визначити переможців серед районів, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення області.