«Сполучені Штати об’єднали весь демократичний світ для допомоги Україні», – Максим Козицький під час зустрічі з держслужбовицею США Морган Ортагус

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький та заступник голови Львівської облради Юрій Холод зустрілися із держслужбовицею, офіцеркою запасу Військово-морських сил США Морган Ортагус.

Зараз чиновниця працює в Україні як телевізійниця і разом зі своєю командою висвітлює події в нашій державі для американської спільноти. Раніше займала посади фінансового аналітика, політичної радниці, речниці Державного департаменту США, працювала у Міністерстві фінансів, а також дописувачем з питань нацбезпеки у виданні “Fox News”.

«Метою моєї зустрічі сьогодні з Вами є донести, що попри політичне різноманіття всі сили Сполучених Штатів консолідовані і єдині щодо підтримки України. Ми розповідаємо про Україну зараз постійно, щоб американці і світ не втрачали відчуття і розуміння того, що тема України має завжди бути в топі новин», - зазначила пані Ортагус.

Вона також поцікавилася, як США ще можуть допомогти Україні і яке послання хотіли б висловити представники керівних органів Львівської області американцям – і представникам політичним сил, і мешканцям країни загалом.

Максим Козицький наголосив, що Львівська ОВА та Львівська облрада відкриті для співпраці і готові спільно реалізовувати усі проєкти, які можуть допомогти і підтримати українців.

«Хочу подякувати американцям за те, що вони роблять для нашої держави. Сполучені Штати у цей час об’єднали весь демократичний світ для допомоги Україні.

Україна зараз потребує зброї, зокрема, систем залпового вогню. Також перед нами постала гостра проблема блокади Чорного моря. Близько 22 мільйонів тонн українського зерна заблоковані і це унеможливлює його подальше постачання світу. Окрім того, державі потрібна підтримка у будівництві постійного житла для переселенців.

Дякуючи відвазі і мужності Збройних Сил, Україна бореться з російським окупантом. Ми віримо, що перемога буде за нами!», - сказав Максим Козицький.

Морган Ортагус подякувала за зустріч і запевнила, що серця американців – з Україною.

Переглядів: 0