Співзасновниця благодійної організації «CORE» завітала до місць поселення переселенців на Львівщині

Співзасновниця організації «CORE» Ен Лі відвідала деякі заклади Львівщини, де розміщуються внутрішнього переміщені особи. Спершу вона відвідала Головний залізничний вокзал Львова, який з перших днів війни став тимчасовою домівкою для сотень тисяч українців та поспілкувалась з волонтерами «Медико-психологічної допомоги».

«CORE» неодноразово надають допомогу для тимчасових місць проживань переселенців, тож Ен Лі мала змогу на власні очі побачити як живуть люди, які потреби у них досі залишаються.

Нагадаємо, минулого тижня організація передала продовольчий гуманітарний вантаж на вокзал загальною сумою в 120 тисяч гривень. Детальніше про це читайте за посиланням. Окрім цього, нещодавно за підтримки «CORE» необхідними продуктами харчування забезпечили Координаційний центр допомоги ВПО, що на Арені Львів загальною сумою в 90 тисяч.

Разом з тим співзасновниця «CORE» побувала у спортивних залах кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка». Станом на зараз тут тимчасово проживають 350 ВПО. Для потреб закладу передали 5 пральних машин, сучасний проектор, 2 ноутбуки, а ще засоби побутової хімії на 120 тисяч гривень.

Ен Лі завітала також в Грушківський психоневрологічний інтернат. Окрім 110 своїх підопічних, заклад опікується також 60 внутрішньо переселеними людьми.

Нагадаємо, наприкінці березня засновник «CORE» Шон Пенн зустрівся з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким. Під час зустрічі актор запевнив свою підтримку Україні, зокрема Львівщині, яка стала тимчасовою домівкою для сотень тисяч ВПО. За результатами зустрічі «CORE» вже вп’яте допомагає місцям масового поселення переселенців в області.