Співаємо заради перемоги. У Новояворівську діти організували творчий проект на підтримку ЗСУ

Днями у Новояворівській ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 старшокласники організували традиційний проєкт учнівського парламенту “Хіт-roller”. Цього року він був особливий, адже був благодійним на підтримку захисників та захисниць України.

Під час заходу діти демонстрували свої таланти: співали, танцювали грали на музичних інструментах. До доброї справи долучилися усі охочі учні школи. Крім творчої програм, присутні отримали позитивний настрій та щирі посмішки від учасників проекту. Зібрані кошти передадуть волонтерам на закупівлю смаколиків для військовослужбовців на передову.

Як зазначили організатори заходу, це перша така благодійна акція на якій вони не зупиняються. Вже зовсім скоро відбудеться друга благодійна акції на підтримку ЗСУ, про яку вони повідомлять згодом.

Пишаємося і радіємо, що у нас є така талановита молодь!