Спеціалізований дитячий медичний центр оголосив про старт проєкту для постраждалих від війни

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі оголосили набір у психотерапевтичні групи для тих, хто відчуває потребу в спеціалізованій підтримці та допомозі. Участь в проєкті безкоштовна, але є певні вікові обмеження – діти від 8 років та дорослі.

Підтримка та відновлення тих, чиє звичне життя змінила російська агресія – це головна мета нової ініціативи «Діти і війна». Впродовж 5 очних зустрічей, кожна з яких триватиме по 90 хв, професійні психологи допомагатимуть зменшити тривожність, дратівливість, а також навчатимуть, як впоратися зі стресом та як подолати складний етап життя.

«Під час зустрічей діти та дорослі зможуть поділитися переживаннями, відчути підтримку інших учасників групи та отримати поради фахівців. Кожного вислухають, підтримають, зрозуміють, дадуть дієві поради», – впевнена психолог Центру Марія Скаврон.

Створення таких груп - це спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер». А необхідні знання для допомоги дітям та дорослим фахівці здобули на спеціальному навчанні.

Фахівці Центру закликають усіх, хто опинився у складній ситуації, потребує психологічної підтримки, хоче поділитись своїми переживаннями і водночас дізнатись, як допомогти собі і близьким, долучатись до групових занять у лікарні.

Зголоситись на вступ до групи можна, заповнивши форму реєстрації, яка є на сайті ЗУСДМЦ.