Спалювання сухої трави – злочин: рятувальники за добу ліквідували 4 пожежі в екосистемах

На Львівщині за добу рятувальники ліквідували 4 пожежі в екосистемах. В результаті цих пожеж вогонь знищив понад 2 га сухої трави та чагарнику.

Як інформують у Головному управлінні ДСНС у Львівській області пожежі сухостою зафіксували поблизу смт. Олесько Золочівського району, поблизу с. Новий Став Львівського району, в с. Руданці Львівського району та в м. Новояворівськ Яворівського району.

«У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити Україну, свою землю спалюючи суху траву – це злочин!», - наголошують рятувальники.

Важливо й те, що вогнеборці, які виїжджають на такі виклики, можуть просто не встигнути туди, де справді буде потрібна термінова допомога.

Головне управління ДСНС України у Львівській області вкотре нагадує про заборону спалювання сухостою.

Нагадаємо, що підпал сухої трави карається законом у вигляді штрафу:

• для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн;
  • для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн.