Сонячні системи, планшети, блоки живлення: прикордонники Західного регіонального управління отримали засоби для підтримання зв’язку

Прикордонники Західного регіонального управління Держприкордонслужби отримали технічне обладнання для підтримання зв’язку. Їх передала українська IT-компанія Sombra, відповідно до запитів, які сформували у Львівській ОВА.

Йдеться про 10 сонячних систем «Bandera Solar», 10 блоків багатоканальної швидкої зарядки, 20 нових сучасних планшетів та 20 павербанків.

«Для ефективної роботи прикордонної служби необхідне якісне обладнання, яке працюватиме попри будь-які умови. Основна вимога – бути на постійному зв’язку. Це обладнання розподілять відповідно до потреб прикордонних підрозділів від Західного регіонального управління ДПС, які виконують завдання у складі Сил оборони на східному та південно-східному напрямку. Частину засобів направлять прикордонникам, які захищають північні рубежі», – зазначив заступник начальника штабу Західного регіонального управління Держприкордонслужби, начальник відділу та організації прикордонного контролю, полковник Ігор Матвійчук.

Загальна вартість допомоги становить понад 800 тисяч гривень. Загалом від 24 лютого IT-компанія Sombra передала допомоги різним підрозділам і цивільним, які постраждали від війни, на суму понад 500 тисяч доларів.

«Ми споряджаємо військових необхідною амуніцією та обладнанням: дронами, приладами нічного бачення, раціями. Ми й надалі допомагатимемо Збройним Силам України і будемо робити це аж до Перемоги», – розповів співзасновник і директор компанії Віктор Чех.

До слова, за підтримки IT-компанії Sombra до наших захисників на фронт поїхали вже 14 автомобілів, в тому числі в межах ініціативи начальника Львівської ОВА «1000 автомобілів свободи».

Переглядів: 0