Солодощі та теплий одяг: діти Дрогобиччини отримали цінні подарунки у День Святого Миколая

Солодощі, теплий одяг, подарункові набори, 4 генератори та буржуйку передали на потреби дитячих будинків Дрогобицького району.

Цього року очільник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк привітав дітей Дрогобиччини, особисто відвідавши дитячі притулки району та соціально незахищених дітей, які перебувають у складних умовах.

Подарунки отримали: дитячий притулок «Оранта», соціальний центр «Матері та дитини», та Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей з інвалідністю «Надія».

«Дому молитви», що у Бориславі і де зараз мешкають соціально незахищені діти, а також діти переселенців зі східних та південних напрямків нашої країни, ми передали чотири генератори, щоб їм було тепло і вони змогли пережити цю складну зиму. Цьогоріч святий Миколай, всупереч війні, все одно йде до кожного в дім, щоби нагадати про зимове диво та віру, яка не згасає у серці кожного українця в цей непростий час боротьби», — додав Степан Кулиняк.

Крім того, очільник району разом зі службовцями Дрогобицької районної військової адміністрації відвідали ромську громаду Дрогобича, зокрема, ромських дітей, які є однією з незахищених верств населення. Від початку повномасштабної війни у Дрогобич також приїхали десятки ромських сімей з прифронтових територій України.

Долучились до закупівлі та передачі подарунків Міжнародний Медичний Корпус, USAID Ukraine та місцеві меценати.

Переглядів: 0