Сьогодні кількасот музикантів влаштували Свято музики

Сьогодні упродовж дня мешканці Львова та області можуть безкоштовно слухати музику на 50 локаціях. Щороку організатори заохочують до участі нові колективи, що у межах Свята можуть не боятися випробувати себе перед велелюдною публікою.

Свято музики (FetedelaMusique) – це ініціатива, що стартувала у Парижі 1982 року, і наразі охоплює понад 120 країн і 700 міст світу. Щороку 21 червня, у день літнього сонцестояння, музиканти і аматори вільно виходять на вулиці своїх міст, аби пограти для перехожих. Ідея Свята – вільне поширення музики та самовираження музикантів у просторі міста.

За ці роки на Святі музики у Львові відзначилися Сашко Положинський (Тартак), Женя Галич (o.Тorvald), Антитіла, DRUMТИАТР, ГИЧ Оркестр, Бурдон, LemkoBluegrassBand, GreenSilence та інші.