Сьогодні – 84-та річниця з дня загибелі Євгена Коновальця

Сьогодні минає 84 роки з дня трагічної загибелі полковника Євгена Коновальця, який все своє життя віддав невтомній праці задля розвитку та розбудови міцної, самостійної та демократичної держави.

«У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії», – чи розумів Євген Коновалець, говорячи ці слова, наскільки важливу роль він сам зіграв у боротьбі за вільну та незалежну Україну?

Він сформував одну з найбоєздатніших частин армії УНР та першим очолив Організацію українських націоналістів, а вихованці полковника Коновальця пізніше стали основою легендарної Української повстанської армії.

Життєпис Євгена Коновальця коротко можна описати однією фразою: жив для України та загинув заради неї!

«Як і 100 років тому наша боротьба проти того ж ворога триває.  Уже третій місяць українці відважно дають відсіч окупантам, а героїчний шлях Полковника Коновальця та приклад його відважної і самовідданої боротьби за звільнення цілої нації, надихають наших захисників сьогодні відважно боронити рідні кордони від загарбників», – зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА.

Переглядів: 5