«Сміливі перемагати»: 14-річна чемпіонка Європи з боксу через війну тренується на Львівщині

Харків’янка Кіра Макогоненко через повномасштабне вторгнення була вимушена з сім’єю покинути рідне місто. Втім дівчина не закинула улюбленого спорту – зараз вона тренується на Львівщині.

Історію спортсменки розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА у циклі сюжетів «Сміливі перемагати».

«Наш будинок розбомблено, його будуть зносити. Два тренувальні зали також знищені», – розповів батько і тренер Кіри Артем Макогоненко.

У серпні минулого року Кіра Макогоненко виграла чемпіонат Європи серед юніорів, перемігши у фіналі росіянку. А цьогоріч через росіян вона змушена була їхати з рідного дому, залишити улюблений зал та шукати безпечнішого місця.

«Питання щодо виїзду за кордон навіть не розглядалось. Ми з сім’єю залишились тут і будемо й надалі представляти та прославляти Україну у світі. У Львові є всі умови для тренувань, мені тут дуже подобається, та я все одно дуже сумую за домом», – поділилась Кіра.

Цикл коротких історій «Сміливі перемагати» створений, аби задокументувати персональні спортивні історії війни та надихнути на нові перемоги юних атлетів. У наступних епізодах розкажуть про майстрів стендової стрільби, теквондиста та тренера з регбі, які вимушено переїхали на Львівщину.

Переглядів: 0