«Скажи чесно, ти як»: телеведуча Ольга Бутко поділилася швидкою технікою, яка допомагає їй справлятися зі стресом

Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розробили за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров'я. Показати, що говорити про своє внутрішнє –  зовсім не соромно, а навпаки – має велике значення у боротьбі зі стресом.

Про особисті хвилювання, страхи, емоції розповіли телеведучі Ольга Бутко, Юрій Горбунов, Вадим Карп’як, Соломія Вітвіцька, співачка Світлана Тарабарова, Роксолана Сирота (ROXOLANA), Злата Огнєвіч, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

У кожному ролику разом зі своєю історією зірки діляться швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Ці техніки – прості та дієві, кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті

«День - нормально, день накриває так, що не хочеться з дому виходити. Через силу почала бігати, тому що я розумію, що мені якось потрібно випускати це. І стає легше»,- розповіла телеведуча Ольга Бутко.

Вона поділилася технікою, яка допомагає телеведучій справлятись зі стресом.

«Зосередь увагу на своїх стопах. Відчуй, як вони міцно стоять на поверхні, землі чи підлозі. Якщо це зручно – зніми взуття. Відчуй силу тяжіння. Уяви, що твої ноги – це потужне коріння, яке глибоко проростає у грунт. Або ж, що це міцний фундамент надійного будинку, вежі чи фортеці. Сконцентруйся на відчуттях, диханні, думках. Незабаром ти відчуєш полегшення», - зазначила вона.

Переглянути ролик з її участю можна за посиланням.

Нагадаємо, Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Переглядів: 0