«Скажи чесно, ти як»: співачка Злата Огнєвіч поділилася швидкою технікою, яка допомагає їй справлятися зі стресом

Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розробили за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров'я. Показати, що говорити про своє внутрішнє –  зовсім не соромно, а навпаки – має велике значення у боротьбі зі стресом.

Про особисті хвилювання, страхи, емоції розповіли телеведучі Ольга Бутко, Юрій Горбунов, Вадим Карп’як, Соломія Вітвіцька, співачка Світлана Тарабарова, Роксолана Сирота (ROXOLANA), Злата Огнєвіч, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

У кожному ролику разом зі своєю історією зірки діляться швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Ці техніки – прості та дієві, кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті

«Мені дуже боляче. Я плачу. Я сьогодні бачила інтервю з чоловіком в якого загинула дружина, двоє дітей, двоє онуків. Кожна така істерика - вона призводить до темряви середині і знесилення. Оцей біль я навчилася трансформувати в творчість, і це теж мене дуже лікує»,- розповіла співачка Злата Огнєвіч.

Артистка поділилася технікою, яка допомагає їй справлятись зі стресом.

«Зверни увагу на руки. Стисни свої кулаки, зачекай 7-10 секунд, після чого розслаб їх на секунд 15-20. Тепер напруж усе тіло. Так само - на кілька секунд. І знову розслабся. Відчуй, чи не залишилися напруженими окремі м’язи. Якщо так, то попрацюй конкретно над ними. А тепер уяви теплу хвилю релаксу, що повільно розливається усім тілом», - зазначила вона.

Переглянути ролик з її участю можна за посиланням.

Нагадаємо, Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Переглядів: 0