«Скажи чесно, ти як»: співачка ROXOLANA поділилася швидкою технікою, яка допомагає їй справлятися зі стресом

Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розробили за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров'я. Показати, що говорити про своє внутрішнє –  зовсім не соромно, а навпаки – має велике значення у боротьбі зі стресом.

Про особисті хвилювання, страхи, емоції розповіли телеведучі Ольга Бутко, Юрій Горбунов, Вадим Карп’як, Соломія Вітвіцька, співачка Світлана Тарабарова, Роксолана Сирота (ROXOLANA), Злата Огнєвіч, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

У кожному ролику разом зі своєю історією зірки діляться швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Ці техніки – прості та дієві, кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті

«Я тримаюсь. Я тримаюсь, чесно. Але якщо накриває, то накриває сильно. Останній раз – це була історія з собакою Крим. Мене ця історія дуже тоді торкнула. Я просто сиджу і плачу»,- розповіла співачка Роксолана Сирота (ROXOLANA).

Артистка поділилася технікою, яка допомагає їй справлятись зі стресом.

«Постав ноги на ширину пліч, плавно підніми праву руку вгору. Тягнися ребром правої долоні догори, ніби пробуєш тиснути на небо, а ребром лівої руки тягнися донизу. В такій позі зроби кілька плавних вдихів і видихів. Уяви, що ти дерево, яке повільно розхитує ніжний вітер. Трішки погойдайся. На вдиху плавно вийди з пози і поклади долоні на груди. На видиху – повільно їх опусти. Перепочинь кілька секунд і зроби те саме, але вже з іншою рукою», - зазначила вона.

Переглянути ролик з її участю можна за посиланням.

Нагадаємо, Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Переглядів: 0