«Скажи чесно, ти як?»: серія відеороликів про психологічне здоров’я (ВІДЕО)

За даними дослідження Gradus Research 71% опитаних українців відчували стрес через війну, водночас переважна більшість опитаних не зверталися за психологічною допомогою.

З метою популяризації серед населення необхідності звернень до психолога, в Україні проводять широку інформаційну кампанії – «Скажи чесно, ти як?». Її реалізують за підтримки ВООЗ у межах Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, яку ініціює перша леді Олена Зеленська.

«Скажи чесно, ти як?» – серія тематичних відеороликів за участі відомих українців. У першому ролику взяла участь Соломія Вітвіцька – телеведуча, яка поділилась власними порадами щодо способів заспокоєння.

До слова, війна є домінантною причиною стресу у всіх статево-вікових групах, проте 88% людей не зверталися за психологічною допомогою впродовж останніх 6 місяців, з них тільки 27% зазначають про наявність наміру це зробити коли-небудь, тоді як 61% – не планують цього. Про це свідчить опитування дослідницької компанії Gradus Research.

Нагадаємо, що у всіх районах Львівщини діють консультативно-координаційні центри для ВПО, де спеціалісти надають психологічну підтримку.

Переглядів: 0