Сімейна майстерня передала обласному молодіжному центру вироби на благодійний аукціон на підтримку ЗСУ

Команда Львівського обласного молодіжного центру організувала благодійний аукціон, аби допомогти воїнам з зимовим одягом та спорядженням.

Кошти збирають на потреби 25-ї, 46-ї, 56-ї та 95-ї бригад ЗСУ та підрозділів, що базуються поруч з ними.

На аукціоні представлені лоти сімейної майстерні «Woodyard», яка виготовляє екологічний декор з дерева – картини та панно. Власник майстерні, екс-директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук, безкоштовно надав свої вироби, аби зібрати кошти для військових.

«Багато людей обирають декоративне панно  і використовують його будь-де, де є вільний простір. Адже панно підійде під будь-який інтер‘єр. Бо це простий, стильний, мінімалістичний декор для вашого будинку чи роботи. Це може стати чудовим подарунком для людини, яка цінує оригінальність та ексклюзивність. І найголовніше картини та панно виготовлені з екологічно чистого матеріалу - чиста емаль на водній основі», — зазначає Василь Шатрук.

Кожна картина та панно мають свої символи, наприклад симетричні малюнки «Мандали» призводять до стану медитації і налаштовують  людину на потрібний лад, панно «Дерево Процвітання» надихає вас або того, кому ви його подаруєте на досягнення цілей, зростання, благополуччя та процвітання.

Дати проведення аукціону - з 24 жовтня до 24 листопада (всі деталі на сторінці аукціону - https://www.instagram.com/charity.lomc/ )

Якщо ви хочете зробити внесок на потреби незалежно від торгів за лоти, це можна зробити у будь-який час за посиланням: cutt.ly/NB0FGzi  та приносити необхідні речі у Львівський обласний молодіжний центр (м. Львів, вул. Винниченка, 12), потреби: https://cutt.ly/JMaxd82

«У цей надзвичайно непростий та визначальний час, наш молодіжний центр продовжує підтримувати ЗСУ, як і в перші місяці повномасштабного вторгнення росії. У нас з'явились запити від військових на теплий одяг та взуття. Тому шукаємо різні способи як забезпечити цим бійців. Нам в цьому допомагають ще студенти в Байройті (Німеччина), які також збирають кошти для наших ЗСУ. І для того, що закупити все необхідне хлопцям, ми ще вирішили запустити благодійний аукціон. На ньому можна придбати якісні вироби з дерева за мінімальну, а десь і символічну суму, при цьому ви створите затишок вдома і нашим ЗСУ допоможете», – зазначив т. в. о. директора Іван Сапса.

Переглядів: 0