Сім’ям військових, які служать у ЗСУ за контрактом гарантують соціальний захист

Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання.

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Військова служба за контрактом допомагає у вирішенні житлового питання. Йдеться про постановку на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Також можна компенсувати витрачені кошти за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

Важливо: Військова служба за контрактом у ЗСУ гарантує безоплатну медичну допомогу у військово-медичних закладах.

Серед інших переваг - пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

Крім цього, військова служба за контрактом забезпечує соціальний захист сімей військовослужбовців.

Дружині (чоловіку) військовослужбовця гарантується щорічна основна відпустка за її бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

До теми: На Львівщині триває інформаційна кампанія про військову службу за контрактом у ЗСУ.

У разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

За більш детальною інформацією можна звернутись у ваш РТЦК та СП по місцю реєстрації.