Сім громад Львівщини отримають супровід облдержадміністрації в процесі розроблення стратегій

30 липня під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика відбулася   конференція на тему: «Перший крок до розробки Стратегії розвитку територіальної громади»

Серед учасників – представники Белзької, Сколівської, Стрийської, Рава-Руської міських, Красненської, Добротвірської селищних та Добросинсько-Магерівської сільської територіальних громад.

Основним питанням порядку денного стало обговорення основних завдань, пов’язаних з аналітичним етапом розроблення місцевих стратегій розвитку на період 2021-2027 років.

«На цьому етапі діяльність повністю базується на самостійній роботі робочої групи зі стратегічного планування та активній участі громадян, що у свою чергу сприяє формуванню у членів громади відчуття причетності до усіх процесів, які відбуваються. Як наслідок, власноруч вироблена стратегія місцевого розвитку стане головною рушійною силою розвитку територіальної громади, сприятиме згуртуванню та надасть нові фінансові можливості», - зазначив Андрій Годик.

Додамо, що для отримання супроводу громади подали пакет документів: рішення сільської, селищної, міської ради про початок розробки стратегії, рішення про затвердження складу робочої групи, затверджений графік проведення робочих груп та інших тематичних заходів з розробки Стратегії громади.

А також, з метою координації процесу налагодження ефективного стратегічного планування у територіальних громадах області, 15-17 червня департаментом економічної політики проведено тематичні семінари, у яких взяли участь представники 67 територіальних громад Львівської області та експерти зі стратегічного планування від ІРД ім. М.І.Долішнього, ГО «Європейський Діалог», ГО «Інститут Регіонального Розвитку».

1 / 1