Сільгоспвиробники Львівщини можуть отримати грантову підтримку від міжнародної організації ФАО

На Львівщині відбувся семінар-тренінг «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах».

Сьогодні, 17 січня, на Львівщині пройшов семінар-тренінг «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах» для мікро та малих виробників в галузі ягідництва та овочівництва в межах грантової підтримки проєкту ФАО. Учасників заходу привітав заступник очільника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Зазначимо, з початку війни Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) забезпечила селянські господарства насінням та кормами для тварин, а також тимчасовими сховищами для зберігання зерна. Ще один важливий проєкт – «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах», який фінансує Європейський Союз. В умовах повномасштабного вторгнення проєкт тимчасово призупинили, однак зараз ФАО знову надає грантову допомогу фермерам. Для Львівської області наразі це: ягоди, овочі, внутрішнє рибальство.

«Дуже важливо допомогти сільгоспвиробникам Львівщини зростати на внутрішньому ринку, а також створити умови для їх виходу на найбільші зовнішні ринки. Тому наша область – єдина в Україні, яка виділила кошти з обласного бюджету на підтримку аграрного сектору економіки в минулому році. Окрім цього, залучаємо позабюджетні ресурси, співпрацюємо з міжнародними організаціями, такими як ФАО. Сподіваюсь, завдяки такій кооперації сільгоспвиробники Львівщини зможуть успішно реалізувати усі задуми, активно розвивати власний бізнес та економіку країни», – наголосив Юрій Бучко.

Розмір грантової підтримки для фізичних осіб, ОСГ – до 10 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті), для мікро та малих виробників аграрної продукції, кооперативів – до 25 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті). Податись на грант можна через Державний аграрний реєстр.

Переглядів: 0