Шляховики Львівщини відновили ремонтно-будівельні роботи на автодорозі Т-14-04

Йдеться про автомобільну дорогу, що сполучає населені пункти Червоноград та Раву-Руську.

Зокрема, дорожня техніка працює на ділянці Белз – Рава-Руська.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області повідомили, що на об’єкті працюють одразу кілька бригад. Зокрема, розпочали ремонтні роботи на 5 штучних спорудах, влаштовують дощову каналізацію в межах населених пунктів Белз, Корчів та Річки, проводять роботи з вирубки дерев та видалення порослі, зрізають старий асфальт поблизу Белза в напрямку Рави-Руської та вже відновили роботи із влаштування основи дорожнього одягу.

«Вже цьогоріч зрізали пошкоджене дорожнє покриття довжиною 5 км та розпочали роботи з влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. Крім цього, на мостах провели роботи із демонтажу пошкоджених елементів та влаштували тимчасові об’їзні дороги», - зазначили в Службі автомобільних доріг.

Капітальний ремонт прикордонної дороги передбачає:

- ремонт та розширення проїзної частини;

- ремонт штучних споруд;

- влаштування узбіч;

- забезпечення водовідведення;

- в межах населених пунктів влаштування дощової каналізації, тротуарів, зупинок громадського транспорту та освітлення;

- організація дорожнього руху.

За інформацією Служби автомобільних доріг, станом на сьогодні забезпечили проїзд автомобільного транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття довжиною понад 14 км від Острова у сторону Белза.

Нагадаємо, автошлях ремонтують в рамках міжнародного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».