Школярі Стрийщини долучаються до виготовлення окопних свічок для захисників на передову

Вихованці Млиниської гімназії Жидачівської міської ради свій вільний час віддають захисникам — виготовляють для наших бійців окопні свічки.

Такі свічки є джерелом не тільки світла, а ще й тепла. Вони не бояться вологи та вітру, полум’я може сягати 30 сантиметрів, а процес горіння триває від 1,5 до 5 годин, кажуть діти.

Такими свічками легко можна освітити підвал чи окоп. Гімназисти виробляють такі вироби з використаних бляшаних банок, картону та воску.

Важливо: Де на Львівщині виготовляють окопні свічки: адреси, як підтримати

Процес виготовлення свічки складається з кількох етапів та вимагає уважності. Спершу необхідно підготувати основу для свічок – бляшанки. Далі – порізати картон на окремі смужки, розмір яких залежить від розміру бляшанки. Разом з тим варто підготувати віск або парафін, розтопити його на вогні, щоб залити виготовлену заздалегідь свічку.

До теми: «Подаруй тепло ЗСУ: у Львівській ОВА виготовили понад двісті окопних свічок для захисників на передову.

Окопні свічки бувають різних розмірів і виконують різні функції на фронті. Найменші горять близько 1,5 – 2 годин. Їх легко можна взяти із собою у кишеню в разі потреби. Середні горітимуть в середньому 4 години. Вони легко допоможуть підігріти собі їжу чи воду, аби зробити чай. А найбільші свічки горять від 6 до 8 годин в залежності від розміру бляшанки. Завдяки ним можна не просто підігріти, а й приготувати їжу. Найкраще підходять бляшанки від консервованих продуктів, таких як кукурудза, горошок чи ананаси. Можна використати також тару з-під дитячого харчування.

Переглядів: 0